محمدرضا #مظفر (۱۳۲۲- ۱۳۸۳ق) عالم شیعی قرن چهاردهم. او تحصیلاتش را در حوزه علمیه نجف آغاز کرد و از درس محمد حسین نائینی، آقا ضیاء عراقی، قاضی طباطبایی بهره برد و خود نیز شاگردان بسیاری تربیت کرد. مظفر با استفاده از موقعیتش در حوزه نجف و برای تحقق اندیشه‌هایش دست به تأسیس مراکز علمی و فرهنگی متعددی زد. در تقریب بین مذاهب و شیعه و سنی گام برداشت. تألیفات او به شیوه نو و ساده نگارش شده است. کتاب‌های اصول فقه و المنطق او از منابع درسی حوزه‌های علمیه است.

حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین دکتر علی #شیروانی (متولد ۱۳۴۳ ش، تهران)، تحصیلات حوزوی خود را نزد اساتیدی همچون حضرات آیات: سید محمد ضیاءآبادی، حسین وحید خراسانی و عبدالله جوادی آملی پیگیری کرد. وی رشته فلفه و کلام را در مقطع دکتری در دانشگاه تربیت مدرس به اتمام رساند. او علاوه بر تدریس دروس حوزوی و دانشگاهی تاکنون چندین جلد کتاب و مقاله به رشته تحریر درآورده است. «سلوک عرفانی در سیره اهل بیتعلیهم السلام»، «حضرت زهرا در کتب اهل سنت »، «رساله حقوق امام سجادعلیه السلام» و «پژوهشی در باب علم امامعلیه السلام» برخی از این آثار است.

در ادامه می‌توانید جلد اول از ترجمه کتاب منطق مظفر توسط حجة الاسلام علی شیروانی را دانلود کنید.

پیوست ها

سلام 

اجازه نشر این کتاب گرفته شده آیا؟

سلام 

اجازه نشر این کتاب گرفته شده آیا؟

سلام علیکم

این کتاب توی خیلی از سایتهای دانلود کتاب موجوده

کتاب شرح منطق مظفر استاد شیروانی هست که باید خرید کرد و اجازه نشر می‌خواد.

دانلود شرح این کتاب رو هم گذاشتند توی سایت.

از خودم متاسفم که فقط به نام این سایت اعتماد کردم و این رو استفاده کردم.

دوست عزیز سلام علیکم

مجامع الطلاب یک شبکه اجتماعیه و مدیریت سایت تا زمانی که گزارش تخلفی ارسال نشده نسبت به محتوای بارگزاری شده مسؤولیت و تعهدی نداره

پیشنهاد میکنم قوانین سایت رو مطالعه بفرمایید:  https://majaame.ir/terms

باتشکر

دانلود شرح این کتاب رو هم گذاشتند توی سایت.

از خودم متاسفم که فقط به نام این سایت اعتماد کردم و این رو استفاده کردم.

اخوی چرا تهمت میزنی؟؟

اون شرح منطق مظفر که شما توی سایت سرچ کردی مال استاد شیروانی نیست. خواهشا قبل از اظهار نظر دقت نظر داشته باشید

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته  شرح کتاب شرح عوامل مدرس افغانی لازم دارم چطور ممکن است

نادری تجزیه وترکیب شرح العوامل فی النحو لازم دارم

چون بند در هندوستان هستم لذا امکان خرید ندارم 

فایل پی دی ایف